فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهمشتریان

مشتریان

مشتریان دستگاه ها و خطوط تولید صنایع غذایی در سراسر ایران

 

شرکت نویان صنعت ایرانیان یکی از بزرگترین و برترین کارخانجات در طراحی و تولید دستگاه های صنایع غذایی ایران هست. ما در نویان صنعت ایرانیان افتخار این را داریم که بتوانیم به اکثر شهرهای ایران دستگاه ارسال کنیم. برای افزایش اعتماد مشتریان به برند خودمان و ارج نهادن به خواسته های مشتریان و همچنین خرید دستگاه با در نظر گرفتن همه جوانب آن ، بدنبال راه هایی هستیم تا این امر را میسر سازیم. ما دستگاه هایی داریم که در انبارهایمان دپو شده اند، بنابراین شما می توانید با هماهنگی قبلی در محل کارخانه حاضر شده و نسبت به بررسی و تست آن اقدام کنید و همچنین در صورت نیاز می توانید از خط تولید ما هم دیدن فرمایید.

 

بررسی موجودی انبارمشاوره رایگاندستگاه های صنایع غذایی خطوط تولید صنایع غذایی


چنانچه امکان بازدید از مکان کارخانه برایتان میسر نباشد، این امکان وجود دارد که از دستگاه های مجموعه در محل مشتری در سراسر شهرهای ایران دیدن کنید. برای دستیابی به این هدف، تدبیری اندیشیده ایم که خریداران بتوانند به سهولت و سادگی امکان بازدید از دستگاه ها و خطوط تولید مجموعه را داشته باشند.

ما در لیست زیر دستگاه هایی که در شهرهای مختلف به فروش رفته‌اند را قرار داده ایم، تا در صورت نیاز امکان بازدید از دستگاه در محل مشتری در سراسر شهرهای ایران برای مشریان امکان‌پذیر باشد. اما همانطور که مستحضر هستید بعضی از مشتریان به دلایل مختلف مثل محرمانگی اطلاعات محصولات و خط تولیدشان ، اجازه ثبت دستگاهشان را در این لیست نداده اند.

از آنجایی که حفظ حریم خصوصی مشتریان بر هر موضوعی ارجحیت داشته و نیز به خاطر اینکه به نظرات مشتریانمان احترام بگذاریم، در لیست زیر فقط نام دستگاه هایی آورده شده که امکان بازدید از محل مشتری وجود دارد و شما عزیزان در صورت نیاز می توانید درخواست ارسال کنید تا با هماهنگی های لازم ، اطلاعات تماس مشتری به شما ارسال شود و بعد در محل حضور یافته و دستگاه های تولید نویان صنعت ایرانیان را از نزدیک مشاهده بفرمایید. در این بازدید می توانید دستگاه های ما را از لحاظ المان هایی از قبیل کیفیت دستگاه ها و خطوط تولید ، نحوه کار و عملکرد دستگاه ها ، پشتیبانی، تعمیر و خدمات پس از فروش استعلام بفرمایید.

مشتریان دستگاه ها و خطوط تولید صنایع غذایی

مشتریان دستگاه ها و خطوط تولید صنایع غذایی

راهنمای استفاده از نقشه مشتریان:

همانطور که گفته شد ما در این لیست فقط دستگاه هایی که اجازه ثبت آنها از جانب مشتری صادر شده بود را درج کردیم. لیست استان هایی که در آن دستگاه قابل مشاهده و بازدید وجود دارد به رنگ سبز درامده و لیست استان هایی که فاقد دستگاه برای نمایش هست به رنگ خاکستری نمایان می باشد. لطفا مراحل زیر را برای نمایش دستگاه طی کنید.

  1. لطفا در ابتدا استان مورد نظر را از طریق لیست استان ها یا از طریق نقشه انتخاب کنید.
  2. سپس در پایین نقشه یک لیست از شهرها نمایش داده می شود. لطفا روی شهر مورد نظر خود کلیک کنید تا لیست دستگاه ها به شما نمایش داده شود. (در بعضی استان ها فقط یک شهر درج شده است)
  3. اگر دستگاه مورد نظر شما برای خرید در این لیست قرار داشت لطفا نام دستگاه و شهرستان را برای ما از طریق فرم تماس موجود در پایین صفحه برای ما ارسال کنید تا از طریق واتساپ اطلاعات تماس به شما ارسال گردد.
  4. در صورتی که دستگاه درخواستی شما در این لیست وجود نداشت لطفا نگران نباشید. ما از تمام دستگاه ها و خطوط تولید فیلم هایی آرشیو شده داریم. لطفا از طریق فرم تماس زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا این فیلم ها از طریق واتساپ برای شما ارسال گردد.
  5. این لیست هر چند ماه یکبار آپدیت و بروزرسانی می شود. اگر در حال حاضر دستگاه مورد نظر شما در این لیست نبود می توانید با پشتیبان سایت در تماس باشید تا بررسی های لازم را انجام دهند و در صورت فروش رفتن دستگاه در شهر شما به شما اطلاع دهند.
  6. در صورت نیاز می توانید لیست موجودی انبار ما را بررسی کنید و در صورت امکان در محیط کارخانه حاضر شده و نسبت به بررسی حضوری و تست دستگاه اقدام کنید.


چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

مجموعه نویان صنعت ایرانیان بیش از 25 سال سابقه و تجربه در زمینه طراحی، تولید و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات و خطوط تولید صنایع غذایی در صنعت ایران را دارا می باشد. این مجموعه چون خود تولید کننده است، بنابراین تمامی دستگاه ها و تجهیزات را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می دهد و همین امر سبب شده است تمامی دستگاه های این شرکت با مناسب ترین قیمت فروش عرضه شوند. اگر همچنان به دنبال دلایل بیشتری هستید که چرا باید به مجموعه نویان صنعت ایرانیان اعتماد کنید، روی لینک زیر کلیک کنید.

چرا نویان صنعت ایرانیان؟

خدمات پس از فروش

پشتیبانی و خدمات پس از فروش مجموعه نویان صنعت ایرانیان مهر تاییدی بر تمام مواردی است که پیشتر به تفصیل درباره آنها صحبت کردیم. چرا که ما عمیقا بر این باوریم که فروش نه نقطه پایان بلکه نقطه آغاز ارتباط ما با مشتری است و واحد خدمات پس از فروش را به منظور تکمیل وظایف خود در قبال خریدار در اولویت دستور کارهای خود قرار داده ایم.

خدمات پس از فروش