فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهدستگاه ها پرکن قوطی، کیسه و کارتن

پرکن قوطی، کیسه و کارتن

20 دی 1399
0 1991
پرکن قوطی، کیسه و کارتن

سرعت و سهولت پر کردن حبوبات در بسته بندی های خود

هر یک از حبوبات و سایر محصولات مختلف از جمله انواع مواد گرانولی همچون: کشمش، قند، برنج، انجیر، نمک، قند شکسته شده، مواد شیمیایی، صنعتی، دارویی و… برای بسته بندی و پر کردن در کیسه و کارتن های مخصوص به خود نیاز به یک دستگاهی به نام قوطی،کیسه و کارتن پرکن دارند. چرا که در صورت نبود دستگاه قوطی پرکن یا دستگاه کیسه پرکن امکان پر کردن هر یک از محصولات و مواد غذایی با سرعت و سهولت زیاد به راحتی میسر نیست و اجرای این فرآیند بسیار وقت گیر بوده و عملا کاری بسیار طاقت فرسا می باشد. به همین علت است که در کارگاه های تولیدی و کارخانجات مختلف به جای استفاده از نیروی انسانی زیاد بهتر است از این دستگاه استفاده شود تا روال کار با سرعت بیشتری به پیش رود و نیازی به نیروی انسانی زیاد هم نباشد. در ادامه بیشتر در خصوص این دستگاه سخن به میان می آید.

معرفی دستگاه قوطی،کیسه و کارتن پرکن

اگر بخواهیم به صورت اجمالی دستگاه قوطی پرکن یا کیسه و کارتن پرکن را معرفی سازیم؛ بهتر است این گونه یادآوری کنیم که دستگاه کارتن پرکن از جمله ماشین آلات و دستگاه هایی به شمار می آید که با استفاده از آن می توان به راحتی هر نوع کیسه و کارتنی را پر از محصولات مختلف غذایی از جمله حبوبات و خشکبار و… کرد. بنابراین اگر می خواهید به کار خود سرعت بخشید و با کیفیت بالایی هر یک از محصولات مختلف را وارد کیسه و کارتن خاص خود کنید؛ برای پر کردن آن ها در کیسه های مخصوص به خود بهتر است از این دستگاه استفاده شود.

استفاده از این دستگاه آنقدر راحت و آسوده است که نیاز به هیچ دانش فنی نیست و به راحتی می توان از این دستگاه کارآمد در صنایع مختلف و کارخانجات مختلف استفاده کرد. ضمن اینکه کارکرد دستگاه به صورت اتوماتیک و مکانیزه می باشد و کافیست در نمایشگر دستگاه مربوطه، اندازه های دلخواه خود را به صورت 2، 5، 10، 15، 20، 25 و حتی 50 کیلویی وارد کنید تا محصولات و مواد غذایی شما را در هر یک از قوطی‌ها،کیسه ها و کارتن هایی در اندازه های دلخواه شما بسته بندی نماید.

 شرکت نویان صنعت ایرانیان تولید کننده دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه قوطی و کارتن پرکن می باشد. دستگاه های این شرکت مناسب برای انواع کارخانه جات بزرگ، کارگاه های تولیدی محصولات، و همچنین مشاغل خانگی است.

"عملکرد

نحوه عملکرد دستگاه قوطی،کیسه و کارتن پرکن

حال که با دستگاه کارتن پرکن آشنا شدید؛ بهتر است با عملکرد دستگاه قوطی،کیسه و کارتن پرکن نیز آشنا شویم تا چگونگی کار با این دستگاه را نیز به طور اجمالی فرا گیریم. به طور کلی در نظر داشته باشید که کار با دستگاه مربوطه با سرعت و دقت نظر بالایی صورت می گیرد و عملکرد دستگاه مطلوب و قابل قبول می باشد. به این صورت که اپراتور دستگاه حتی در صورت نداشتن هیچ گونه اطلاعات فنی با توجه به عملکرد ساده و روان دستگاه کارتن پرکن می تواند به آسانی با این دستگاه کار کند. به طور کلی می توان عملکرد دستگاه قوطی و کارتن پرکن را این گونه شرح داد:

در ابتدای امر هر یک از محصولات و مواد غذایی توسط بالابر به مخزن ورودی دستگاه ریخته می شوند و سپس با توجه به وزن دلخواهی که شما برای دستگاه تعریف می کنید،؛ محصولات وزن شده و داخل قوطی، کیسه و کارتن مورد نظر ریخته می شوند و پس از آن هر یک از این محصولات آماده بسته بندی و پلمپ شدن می شوند. کلیه این امور به صورت خودکار و اتوماتیک انجام می شود و اپراتور مورد نظر تنها ناظر بر عملکرد دستگاه کارتن پرکن می باشد و موارد خاص را مورد بررسی قرار می دهد. بنابر همین علل و عوامل است که یادآور شدیم عملکرد دستگاه کارتن پرکن بسیار ساده و روان می باشد و نیاز به هیچ دانش فنی خاصی ندارد.

موارد استفاده دستگاه کارتن پرکن

دستگاه کارتن پرکن را هم می توان برای موارد خانگی و هم برای مصارف صنعتی در کارخانه ها و کارگاه های مختلف مورد استفاده قرار داد. هر چند که موارد استفاده از این دستگاه بیشتر در کارخانجات و کارگاه های تولیدی بزرگ می باشد. به این صورت که در کارخانجات مختلف یا در کارگاه ها و فروشگاه های بزرگ به جهت تسریع در روند پر کردن انواع حبوبات و خشکبار و غلات و سایر مواد و محصولات مختلف از دستگاه کارتن پرکن استفاده می کنند تا بسته به نیاز آن ها هر یک از این محصولات و مواد غذایی را در بسته بندی های مختلف قرار داده و آن ها را به دست مردم برسانند.

بنابراین دستگاه قوطی و کارتن پرکن توانسته است کمک زیادی به برخی از کسب و کارها کند و روند کاری آن ها را با سرعت بیشتری به پیش ببرد تا دیگر نیازی به وقت و انرژی زیاد برای پر کردن هر یک از مواد غذایی در بسته بندی های مخصوص به خود نباشد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی

"خرید

خرید دستگاه کارتن پرکن یا قوطی و کیسه پرکن

با توجه به توضیحاتی که در خصوص دستگاه کارتن پرکن داده شد؛ در صورتی که تمایل به خرید این دستگاه را دارید؛ بهتر است در نظر داشته باشید که شما می توانید بسته به نیاز خود این دستگاه را خریداری کنید. چرا که مدل های مختلفی از این دستگاه در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و روانه بازار شده اند تا شما بتوانید بسته به نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید؛ هر یک از این مدل ها را خریداری کنید و به خوبی در کارگاه و کارخانجات خود از آن ها استفاده کنید. ضمن اینکه مدل کوچکتر این دستگاه ها نیز برای مصارف خانگی طراحی و تولید شده اند که شما می توانید با صرف هزینه اقتصادی آن ها را خریداری کنید و برای خود کسب درآمد کنید یا برای مصارف خود از آن ها به خوبی استفاده کنید.

بنابراین دستگاه قوطی،  کیسه و کارتن پرکن را می توان یکی از دستگاه های مفید و کارآمد در حوزه خانگی و صنایع مختلف دانست که با استفاده از آن می توان روند کار پر کردن انواع محصولات و مواد غذایی را در بسته بندی های خود تسریع بخشید و آن ها را آماده بسته بندی و پلمپ کردن کرد تا سریع تر بتوان آن ها را به مراکز فروش رساند.

شرکت نویان صنعت ایرانیان در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی دستگاه های زیادی از جمله دستگاه قوطی، کیسه و کارتن پرکن را تولید کرده است. قطعات این ماشین آلات از بهترین و با کیفیت ترین قطعات ساخت ایرانی انتخاب می شوند و در صورت درخواست مشتری قطعات می توانند از برند خاص خریداری و مونتاژ گردند. بعلاوه تمام قسمت های دستگاه ها که با محصول در گیر هستند تمام استیل هستند. کاربری آسانی داشته و نقشه مکانیکی و تابلو برق دستگاه طبق کدگزاری در داخل دستگاه موجود می باشد. شما می توانید با انتخابی درست بهترین دستگاه کیسه و کارتن پرکن را برای خود خریداری نموده و از وجود آن با توجه به مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن نهایت بهره را ببرید.

امتیاز post

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *