فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهخدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

ضمانت و خدمات پس از فروش

همان طور که می دانید به لحاظ کیفی بهترین دستگاه های فرآوری و بسته بندی مواد غذایی آنهایی هستند که کمتر خراب شده، و کمتر صاحبان مشاغل و کسب و کارها را به دردسر می اندازند، همچنین کمتر مستهلک شده و عمر مفید مناسبی نیز دارند. تمامی ماشین آلات و دستگاه های صنایع غذایی تولید شده توسط شرکت نویان صنعت ایرانیان 18 ماه گارانتی مکتوب و معتبر و نیز 15 سال خدمات پس از فروش دارند. این گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش بلند مدت نشان دهنده کیفیت بالای محصولات و اطمینان تولید کننده از خود است. بنابراین خیال خریداران و البته خود تولید کننده از بابت کیفیت محصولات راحت و آسوده است.

لازم به ذکر است در صورت استفاده درست از دستگاه ها و ماشین آلات و حمل صحیح و اصولی بدون اینکه ضربه یا آسیبی به دستگاه وارد شود، هرگونه مشکلی در عملکرد دستگاه ها پیش بیاید، مشمول گارانتی خواهند شد. این شرکت فروش را نه نقطه پایان که بلکه نقطه شروع ارتباط با مشتری می داند و واحد خدمات پس از فروش را به منظور تکمیل وظایف خود در قبال خریدار در اولویت دستور کارهای خود قرار داده است.

دستگاه های صنایع غذایی خطوط تولید صنایع غذایی

 

پشتیبانی دستگاه ها و خطوط تولید

پشتیبانی دستگاه ها و خطوط تولید

تعمیر و پشتیبانی خطوط تولید

پشتیبانی اصولی از خطوط تولید و فرآوری و بسته مواد غذایی یکی از مهمترین مسائل خطوط تولیدی می باشد که ضامن سلامت خط و کارکرد بدون وقفه آن می باشد. شرکت نویان صنعت ایرانیان با تدوین برنامه های منحصر به فرد در زمینه پشتیبانی و تعمیر دستگاه های موجود در خطوط تولید آماده خدمت رسانی به صاحبان مشاغل می باشد. این فرآیند شامل بررسی تمام تجهیزات و انجام اقدامات و تعمیرات پیشگیرانه در صورت لزوم می باشد تا دستگاهی که دچار مشکل شده است دوباره به چرخه تولید بازگردد.

تعمیر و پشتیبانی خطوط تولید

تامین قطعات

هرگونه مشکل یا خرابی در دستگاه ها که نیاز به تعویض و جایگزینی قطعه خاصی باشد، برای صاحبان مشاغل نگران کننده است و می تواند منجر به از کار افتادن خط تولید و خسارات سنگین مالی به خریداران شود. شرکت نویان صنعت ایرانیان  تضمین تامین قطعات را در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی به خریداران می دهد. بنابراین می توانید با خیال راحت خط تولید و یا کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

تامین قطعات

آموزش اپراتور

نویان صنعت ایرانیان پس از تحویل نهایی دستگاه و تجهیزات مربوطه، آموزش های لازم در خصوص نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه ها و خطوط تولید، نحوه نگهداری از ماشین آلات به منظور کاهش استهلاک و دستیابی به بیشترین کارایی را ارائه می دهد. از جمله مواردی که به اپراتور آموزش داده می شود شامل موارد زیر است:

  • آموزش نظارت بر عملکرد ماشین‌آلات
  • نحوه بکارگیری و بهره‌برداری مناسب از ماشین‌آلات
  • اصول نگهداری و پیشگیری از تخریب و مستهلک شدن زودهنگام قطعات و تجهیزات ماشین‌آلات

همچنین در صورت درخواست مشتری خدمات سرویس یا بازرسی دوره ای به خریدار ارائه می شود.

 

مشاوره در جهت ارتقا خطوط تولید قبلی

عدم توجه به ارتقا کیفیت محصولات نهایی تولید شده منجره به عقب ماندن از رقبا و از دست دادن بازار فروش خواهد شد. بنابراین صاحبان خطوط تولید باید همواره در فکر ارتقاء خطوط تولید قدیمی باشند تا هم بتوانند مشتریان قدیمی را حفظ کنند و هم سبب جذب متقاضیان جدید شوند. نویان صنعت ایرانیان با اتکا بر دانش، تجربه و تخصص خود به ارائه خدمات مشاوره ای، در جهت ارتقای خطوط تولید قدیمی به صاحبان کارخانه ها و کسب و کارها می پردازد.

در صورت نیاز به مشاوره جهت ارتقاء کسب و کار یا خطوط تولیدی خود می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

مشاوره رایگان


مواردی که در بالا گفته شد، تنها گوشه ای از خدماتی است که نویان صنعت ایرانیان به خریداران و صاحبان کارخانه ها و کسب و کارها ارائه می کند. اینکه چرا مجموعه نویان صنعت ایرانیان توانسته است تا این اندازه نظر صاحبان کارخانه ها و کسب و کارها و مشاغل خانگی را به خود جلب کرده و رضایت آنها را به دست آورد و در برابر رقبا یک گام جلوتر باشد، به این دلیل است که همواره باکیفیت ترین، جدیدترین و بروزترین دستگاه ها و ماشین آلات صنایع غذایی را در اختیار خریداران قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات مجموعه نویان صنعت ایرانیان روی لینک زیر کلیک کنید.

چرا نویان صنعت ایرانیان؟