فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهچرا نویان صنعت ایرانیان؟

چرا نویان صنعت ایرانیان؟

معرفی شرکت نویان صنعت ایرانیان

نویان صنعت ایرانیان در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت انواع خطوط تولید کارخانه های تولید و فرآوری مواد غذایی و دستگاه های فرآوری و بسته بندی مواد غذایی با 25 سال سابقه کار در صنعت ایران فعالیت می نماید. این شرکت از صفر تا صد راه اندازی خطوط تولید یا خرید جداگانه هر کدام از دستگاه های فرآوری و بسته بندی مواد غذایی، راهنمای شما خواهد بود و به بررسی جزئیات این تجهیزات و ماشین آلات می پردازد.

مجموعه نویان صنعت ایرانیان باکیفیت ترین، جدیدترین و بروزترین دستگاه های مورد استفاده در صنعت مواد غذایی ایران را به هم‌میهنان عزیز ارائه می دهد و خریداران می توانند با مشاوره با کارشناسان این شرکت، بهترین و پرکاربردترین دستگاه که مناسب کسب و کارشان باشد را از این مجموعه با مناسب ترین قیمت خریداری کنند.

دستگاه های فرآوری و بسته بندی مواد غذایی

همان طور که می دانید امروزه با توجه به افزایش جمعیت و تغییر سبک زندگی مردم، استفاده از دستگاه های فرآوری و بسته بندی مواد غذایی امری اجتناب ناپذیر است. هدف اصلی دستگاه های فرآوری مواد غذایی، مکانیزه شدن صنایع تولید مواد غذایی بوده و نقش مهمی در تولید و بسته بندی مواد غذایی دارند. همچنین هدف از بسته بندی مواد غذایی، ایجاد شرایطی پایدار و استاندارد برای نگهداری از انواع مواد غذایی به مدت طولانی در شرایط مطلوب و بهداشتی می باشد. واضح است که دستیابی به این مهم، بدون استفاده از تجهیزات بروز امکان پذیر نیست. این ماشین آلات سرعت انجام کارها را بالا برده، امنیت و بهداشت مواد غذایی را به مراتب با کیفیتی بهتر از نیروهای انسانی انجام می دهند، هزینه ها را کاهش داده و در نهایت قیمت تمام شده محصولات تعدیل یافته و موجب رونق کارتان می شود.

خطوط تولید مواد غذایی

هدف از راه اندازی خطوط تولید، از بین بردن هر چه بیشتر دخالت نیروی انسانی درفرآیند تولید است. استفاده از این دستگاه های مدرن که بدون دخالت دست کار تولید، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی را تسهیل می کنند، از محبوبیت بالایی در کلاس جهانی برخوردار است. هر یک از انواع خطوط تولید سرمایه اولیه متفاوتی نیاز دارند و نیز هر کدام ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز خود را می طلبند. شرکت نویان صنعت ایرانیان طراح و سازنده خطوط تولید از جمله خط فرآوری ، پاکسازی ، تصفیه و بسته بندی حبوبات – خط تولید نان لواش و تافتون و … می باشد.


چرا نویان صنعت ایرانیان؟

 

1- دقت ساخت و کیفیت نهایی

استفاده از بهترین قطعات :‌ مهمترین هدف شرکت نویان صنعت ایرانیان، تولید محصولاتی است که مشتری پسند بوده و به دنبال آن کسب درصد بالایی از رضایت مشتریان می باشد. بنابراین برای رسیدن به این هدف، از بهترین قطعات مصرفی در طراحی و ساخت دستگاه ها استفاده می کند.

ساخت با کیفیت دستگاه ها :‌ به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت این دستگاه ها، دستگاه های تولید شده توسط این مجموعه بهترین کیفیت را دارا هستند.

بهبود راندمان کاری :‌ کم کردن تعداد قطعات درگیر در کار در نهایت سبب بالا رفتن راندمان کاری، سرعت و دقت دستگاه ها می شود.

سرعت و دقت بالای دستگاه های تولیدی : در خطوط تولید معمولا دقت و سرعت بالا باعث بالا رفتن راندمان می شود و سرعت در تولید محصول، ازجمله فاکتورهای اساسی در قیمت و رقابتی شدن آن می باشد. شرکت نویان صنعت ایرانیان در طراحی و ساخت خطوط تولید و ماشین آلات از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند و از بازخورد و تجربه نصابان برای رفع ایرادات احتمالی استفاده می کند.

25 سال سابقه تولید :‌ شرکت نویان صنعت ایرانیان دارای تجربه 25 ساله در طراحی و تولید خطوط تولید و ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی می باشد و به منظور تولید دستگاه هایی با کمترین ایراد ممکن، از دانش و تجربیات نصاب ها حداکثر استفاده را می نماید.

جلوگیری از استهلاک دستگاه ها : تمامی دستگاه ها و ماشین آلاتی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند، بعد از مدتی دچار استهلاک شده و کارایی خود را از دست می دهند. لذا کارشناسان و سازندگان این ماشین آلات در شرکت نویان صنعت ایرانیان تمهیداتی اندیشیده اند که استهلاک دستگاه ها و ماشین آلات را پایین آورده تا از صرف هزینه های بیشتر جلوگیری شود. استفاده از قطعات باکیفیت به جای قطعات ارزان که برخی تولیدکنندگان با هدف ارزان‌تر کردن تولیدات خود از این روش استفاده می کنند.
بعلاوه قطعات و تجهیزاتی که در ساخت ماشین آلات به کار رفته اند، تنها می توانند برای مدت زمانی به درستی کار کنند که در واقع عمر مفید قطعه می باشد. تعویض به موقع قطعات باعث می شود از آسیب های جدی و هزینه های اضافی جلوگیری شود و هزینه های نگهداری هم به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

نقشه مکانیکی و برق همراه دستگاه :‌ همه دستگاه و ماشین آلات ساخت نویان صنعت ایرانیان مجهز به نقشه مکانیکی بوده و تابلو برق دستگاه طبق کدگزاری در داخل تمام دستگاه ها موجود می باشد.

ایمنی دستگاه ها : ایمنی دستگاه از مواردی است که عدم رعایت آن ممکن است خسارات جبران ناپذیری وارد سازد. کلیه دستگاه های مجموعه نویان صنعت ایرانیان دارای کارکردی بسیار آسان می باشد، همچنین کلیه علائم هشدار ( خطر برق گرفتگی و …) روی دستگاه نصب شده است.

2- مشاوره رایگان

تغییرات وسیع و سریع در تکنولوژی و ماشین آلات و تجهیزات صنعتی موجب تغییر نیازها و سلیقه مشتریان می شود که در صورت عدم توجه به خواست مشتریان و عدم توانایی شرکت ها در ارتقای محصولات نتیجه چیزی جز عقب ماندن از رقبا و از دست دادن بازار فروش نخواهد بود. ارتقای خطوط تولید باعث افزایش کیفیت محصولات می‌شود و نتیجه آن، حفظ مشتریان قدیمی و جذب متقاضیان جدید خواهد بود. نویان صنعت ایرانیان با اتکا بر دانش، تجربه و تخصص خود به ارائه خدمات مشاوره ای، در جهت ارتقای خطوط تولید قدیمی به صاحبان کارخانه ها و کسب و کارها می پردازد.

کارشناسان و متخصصان مجموعه نویان صنعت ایرانیان آماده ارائه مشاوره در جهت راه اندازی خط تولید فرآوری و بسته بندی مواد غذایی می باشند. نحوه راه اندازی خطوط تولید در سرعت خط تولید و حتی کیفیت آنها تاثیر بسزایی دارد. این مجموعه به شما کمک می کند تا با به حداقل رساندن هزینه های اضافی بتوانید بهترین خط تولید را در کارگاه و کارخانه خود ایجاد کنید.

3- قیمت رقابتی

ماشین آلات و تجهیزات شرکت نویان صنعت ایرانیان به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که از کمترین قطعات ممکن در ساخت آنها استفاده شده است و به عبارتی این دستگاه ها بهینه می باشند. همین امر سبب کم شدن هزینه اولیه خرید تجهیزات شده و در قیمت نهایی دستگاه ها تاثیرگذار بوده و دستگاه ها با قیمتی مناسب و منصفانه به دست خریدار می رسد.

تمام دستگاه های مجموعه نویان صنعت ایرانیان به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه میگردد. در نتیجه تمامی دستگاه های شرکت نویان صنعت ایرانیان با مناسب ترین قیمت فروش عرضه می شوند.

4- توجه به نیاز و سلیقه مشتری

تمام قسمت های این دستگاه ها که با محصول درگیر هستند تمام استیل هستند و در صورت نیاز و درخواست مشتری می توان سایر قطعات را هم تمام استیل ساخت.

شرکت نویان صنعت ایرانیان به سلیقه و درخواست خریداران توجه ویژه ای داشته و رنگ دستگاه ها بر اساس سفارش مشتری می تواند متفاوت باشد.

5- تولید ملی

همان طور که گفتیم، قطعات این ماشین آلات از بهترین و باکیفیت ترین قطعات ساخت ایرانی انتخاب می شوند و در صورت درخواست و سفارش مشتری قطعات می توانند از برند خاص خریداری و مونتاژ گردند.

تولید ملی

6- خدمات پشتیبانی و گارانتی منحصربفرد

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت نویان صنعت ایرانیان شامل 18 ماه گارانتی مکتوب و معتبر و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند.

واحد خدمات و پشتیبانی شرکت نویان صنعت ایرانیان در وهله اول به صورت تلفنی در جهت رفع مشکل دستگاه می پردازد و چنانچه مشکل برطرف نشد، با ارسال کارشناسان فنی و مجرب و با ارائه خدمات به بهترین نوع ممکن برای رفع خرابی دستگاه اقدام می نمایند. همچنین ارائه خدمات پس از فروش این مجموعه به صورت روزانه پاسخگو سوالات شما مشتریان عزیز است.

کلیه ماشین آلات و دستگاه های نویان صنعت ایرانیان، مشمول سرویس دوره ای می باشند، که در صورت درخواست و نیاز مشتریان می توانیم خدمات سرویس دوره ای را ارائه بدهیم. بعد از ثبت درخواست توسط خریدار و انجام امور مالی، کارشناسان مجموعه به محل خریدار اعزام شده و خدمات سرویس ها صورت می گیرد.

7- نصب و راه اندازی دستگاه

کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش اپراتور و پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد. کارشناسان شرکت نویان صنعت ایرانیان در محل مورد نظر حاضر شده و دستگاه را راه ‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند. آموزش نحوه کارکرد با دستگاه به عنوان بخشی از راه اندازی دستگاه می باشد. لازم به ذکر است که کلیه مراحل نصب و راه اندازی دستگاه به صورت رایگان انجام می شود.

8- حمل و جابجایی آسان

این دستگاه ها به وسیله پیچ و مهره و به صورت باز شونده ساخته شده اند، بنابراین قابلیت نصب در مکان های مختلف را دارند. حتی اگر خریدار در انتقال و جابجایی دستگاه محدودیت داشته باشد، متناسب با فضای تولید حمل ، انتقال و بعد در محل مونتاژ می شوند. به عنوان مثال اگر ابعاد در ورودی با ابعاد دستگاه همخوانی نداشته باشد، این امکان وجود دارد که قطعات دستگاه به صورت جدا از هم به محل مورد نظر انتقال داده شود و سپس توسط نصاب دستگاه مونتاژ شوند.

9- خدمات تعمیر و عیب یابی

نحوه طراحی و ساخت این ماشین آلات به گونه ای است که در صورت بروز هر گونه خرابی و مشکلی به راحتی توسط افراد فنی تعمیر می شود.

نویان صنعت ایرانیان تضمین تامین قطعات را در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی به خریداران می دهد.

 


نحوه ثبت سفارش و تحویل دستگاه و خط تولید

1- مشاوره رایگان

در صورتی که قصد راه اندازی و خرید خط تولید یا دستگاه های فرآوری و بسته بندی مواد غذایی را دارید، قبل از هر اقدامی می توانید با کارشناسان مجموعه برای خریدی هدفمند مشاوره داشته باشید. برای مشاوره خرید می توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره در سایت نویان صنعت ایرانیان و یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش شرکت اقدام به مشاوره رایگان نمائید.

2- ساخت دستگاه

بعد از مشاوره و راهنمایی های لازم، موجودی انبار بررسی می شود. در صورت موجود بودن دستگاه مورد نظر خریدار، دستگاه در محیط کارگاه تست شده و امکان بازدید از خط تولید دستگاه توسط خریدار هم وجود دارد. برای بازدید از دستگاه ها و آشنایی با نحوه کارکرد آنها می توانید با هماهنگی قبلی در کارخانه حضور داشته باشید.

در صورت موجود نبودن دستگاه مورد نظر خریدار، فرآیند ساخت دستگاه آغاز می شود. ساخت دستگاه بر اساس درخواست و نیاز خریدار صورت می گیرد. از جمله ظرفیت دستگاه و یا تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه.

3- تست دستگاه و آزمودن کیفیت آن

ماشین آلات ثبت سفارش شده، بعد از اتمام مرحله ساخت و آماده سازی اولیه، در اسرع وقت و در حضور مشتری در کارخانه استارت و تست شده و کیفیت آنها مورد آزمایش قرار می گیرد و در صورت رضایت کامل خریدار بارگیری می گردد.

4- نصب و راه اندازی دستگاه یا خط تولید

دستگاه در محل خریدار، مونتاژ شده و سرهم می شود و درنهایت با نظارت خریدار، دستگاه به خریدار تحویل داده شده و آموزش اپراتور شروع می شود. 

5- خدمات پس از فروش

در صورت وجود هرگونه مشکل یا خرابی در دستگاه ها و ماشین آلات، نویان صنعت ایرانیان آماده ارائه خدمات در جهت عیب یابی محصول، تعمیر قطعات از کار افتاده و خراب و در صورت لزوم تعویض قطعه از کار افتاده می باشد.

مشتریان

ما در مجموعه نویان صنعت ایرانیان برآنیم تا به خواسته های خریداران و مشتریان ارج نهاده و اعتماد آنها را جلب کنیم. برای رسیدن به این مهم، خریداران و کسانی که قصد خرید دستگاه های صنایع غذایی را دارند، می توانند از دستگاه های ما در محل کارخانه با هماهنگی قبلی دیدن کنند. همچنین در صورتیکه که امکان بازدید از مکان کارخانه برای شما وجود نداشته باشد، این امکان وجود دارد که از دستگاه های مجموعه در محل مشتری در سراسر شهرهای ایران دیدن کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشتریان

سوالات متداول عمومی

 • چگونه محصول مورد نظر را خریداری کنم؟
  جهت خرید محصول مورد نظر خود در صفحه مربوط به محصول، روی دکمه استعلام قیمت کلیک کرده و شماره تماس خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با واحد فروش تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.
 • برای گرفتن مشاوره و طرح سوالات چگونه باید اقدام کنم؟
  برای دریافت مشاره رایگان می توانید از طریق سایت اقدام کنید. روی نوار مشاوره رایگان کلیک کرده و در صفحه باز شده فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند.
 • آیا میتوان نمونه دستگاه های تولید شده توسط شرکت را از نزدیک دید؟
  بله، شما می توانید با هماهنگی قبلی در کارخانه حضور داشته باشید و از نزدیک از تولیدات این شرکت بازدید کنید.
 • آیا دستگاه های مجموعه شما در مقیاس خانگی هم قابل استفاده اند؟
  بله، دستگاه های این شرکت مناسب برای انواع کارگاه های کوچک و همچنین مشاغل خانگی است، به راحتی در مغازه، پارکینگ، زیرزمین و حتی حیاط قابل استفاده بوده و برای شروع انواع کارآفرینی ها از منزل مناسب می باشند.

سوالات متداول

سخن آخر

در این نوشته به طور کامل و جامع با مجموعه نویان صنعت ایرانیان و اهداف مجموعه آشنا شدید. در صورت داشتن هرگونه سوالی درباره دستگاه ها و خطوط تولید و یا نیاز به مشاوره، مشاهده کامل لیست دستگاه ها و خطوط تولید و نیز بررسی موجودی دستگاه ها می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

دستگاه های صنایع غذاییخطوط تولید صنایع غذاییمشاوره رایگان موجودی دستگاه ها