فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهدرباره ما

درباره ما

مجموعه نویان صنعت ایرانیان از سال 1375 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی آغاز کرده و از بدو شروع فعالیت تاکنون با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا در راستای پیشرفت صنایع غذایی کشور گام برداشته است.

نویان صنعت این افتخار را دارد که طراح و سازنده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی ( دستگاه های بسته بندی، دستگاه‌های خشک کن و … ) و خطوط تولید (خط تولید، فرآوری و بسته بندی سبزی و … ) باشد. این مجموعه با شعار  « تولید ایرانی، افتخار ملی » در تلاش است تا با بالا بردن سطح کیفی و کمی تولید ماشین آلات صنایع غذایی طبق استانداردهای ملی و بین المللی سبب ارتقاء سطح کیفیت و رضایت مندی مشتریان شود.

گارانتی

تمامی دستگاه ها و ماشین آلات مجموعه نویان صنعت ایرانیان داراری گارانتی مکتوب و معتبر 18 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش

این مجموعه برای رضایت خاطر و جلب اطمینان مشتریان، خدمات پس از فروش 15 ساله برای کلیه ماشین آلات در نظر گرفته است. چرا که ما عمیقا بر این باوریم که فروش نه نقطه پایان بلکه نقطه آغاز ارتباط ما با مشتری است.

نصب و راه اندازی

کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش اپراتور و پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد. کارشناسان شرکت نویان صنعت ایرانیان در محل مورد نظر حاضر شده و دستگاه را راه ‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

دستگاه های دست دوم

نویان صنعت ایرانیان برای افرادی که به هر دلیلی امکان خرید دستگاه نو و صفر را ندارند، دستگاه های دست دوم را پیشنهاد می دهد. قیمت دستگاه های دست دوم این مجموعه با توجه به کیفیتی که دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

تعمیرات دستگاه ها

علاوه بر خدمات پس از فروش برای کلیه ماشین آلات این مجموعه، برای دستگاه های شرکت های دیگر هم خدمات پس از فروش ارائه می شود. یعنی در صورتی‌که دستگاه مورد نظر ساخت شرکت نویان صنعت ایرانیان نباشد، تعمیرات و ارائه خدمات به این دستگاه ها امکان پذیر است.

مشاوره خرید

شما می توانید برای مشاوره خرید رایگان از طریق تکمیل فرم درخواست مشاوره در سایت نویان صنعت ایرانیان و یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش شرکت اقدام به مشاوره رایگان نمائید.