چرا نویان صنعت؟
خانهدرباره ما

درباره ما

گروه نویان صنعت ایرانیان با همکاری جمعی از مهندسان و تکنسین های مجرب و باسابقه در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت انواع خطوط تولید و ماشین آلات بسته بندی و فرآوری مواد غذایی با بیش از 20 سال سابقه کار فعالیت می نماید و نامی شناخته شده در صنعت تجهیزات و دستگاه های صنایع غذایی در صنعت ایران می باشد.

مدیریت این شرکت جناب آقای مهندس جمشید فدائی، از سال 1375 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی شروع کردند و در سال 1394 با تاسیس مجموعه نویان صنعت ایرانیان و با استفاده از دانش و فناوری نوین و همیاری نیروهای جوان متخصص گامی مهم در پیشرفت صنایع غذایی کشور برداشتند. برای اثبات این سخن لازم به ذکر است که این مجموعه از قطعات ساخت ایرانی که از لحاظ کیفیت و کارایی با قطعات خارجی برابری می کنند، استفاده می کند تا چرخ تولید داخلی کشور همچنان بچرخد.

اینک با توشه ای از تجرببات و ایده های نو در جایگاهی قرار گرفته ایم که بسیاری از تولیدکنندگان با استفاده از دستگاه های تولید شده توسط مجموعه شرکت نویان صنعت ایرانیان، سیستم و فرآیند تولید خود را مکانیزه کرده و از مزایای فرآوری با ماشین آلات ساخت این شرکت استفاده می نمایند. این امر باعث افزایش کیفیت، سرعت تولید و تعدیل قیمت تمام شده تولیدات گردیده است. ماشین آلات نویان صنعت ایرانیان در عین سادگی، بسیار بادقت، با دوام، کم مصرف، مرتب و منظم می باشند. برای کارکردن با این ماشین آلات بدلیل سادگی و راحتی، به دانش پیچیده و گسترده کاربری نیاز نمی باشد.

شرکت نورا یکی از کسب و کارهایی است که در زمینه فرآوری و تولید انواع مواد غذایی از تولید انواع میوه خشک تا فرآوری و بسته بندی سبزی سرخ شده فعالیت می کند و از دستگاه های مجموعه نویان صنعت ایرانیان برای مکانیزه کیردن فعالیت های خود بهره گرفته است.

 

انواع تولیدات شرکت نویان صنعت ایرانیان

1-خط کامل فرآوری سبزیجات، میوه جات و صیفی جات از مرحله شستشو تا بسته بندی
2-خط کامل تولید چیپس سیب زمینی و چیپس میوه جات
3-خط کامل بسته بندی مواد پودری و ادویه جات
4-خط کامل تصفیه حبوبات، خشکبار و غلات
5-خط کامل دستگاه تفت و شورکاری انواع تخمه، پسته، بادام، فندق و غیره همراه با بسته بندی
6-دستگاه عرقگیری و گلاب گیری تمام استیل با تکنولوژی کاملأ جدید و به روز
7-دستگاه قند خردکن اتوماتیک با طرح ها و ظرفیت های مختلف با بسته بندی های تمام اتوماتیک

انواع تولیدات شرکت نویان صنعت ایرانیان

تولیدات شرکت نویان صنعت ایرانیان


برای مشاهده لیست تمامی دستگاه ها و خطوط تولید شرکت نویان صنعت ایرانیان روی لینک های زیر کلیک کنید.

دستگاه های صنایع غذاییخطوط تواید صنایع غذایی

هدف از ساخت ماشین آلات بسته بندی و انواع خطوط تولید، کمک به ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدکنندگان مواد غذایی و به دنبال آن کمک به افزایش سطح سلامت جامعه با ماشینی کردن فعالیت های دستی است.

  • شرکت نویان صنعت ایرانیان با شعار « تولید ایرانی، افتخار ملی » با بالا بردن سطح کیفی تولید ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی طبق استانداردهای ملی و بین الملی ، رقیب جدی برای ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی وارداتی و خارجی می باشد. این شرکت  آماده است تا با فروش و ارسال دستگاه ها و ماشین آلات صنایع غذایی به سراسر کشور، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و مکتوب، موجب  ارتقاء سطح کیفیت و رضایت مندی مشتریان شود.
  • جهت خرید مستقیم از کارخانه و یا آشنایی با مجموعه شرکت نویان صنعت ایرانیان میتوانید با هماهنگی قبلی در کارخانه حضور داشته و از تولیدات این شرکت بازدید فرمائید. ماشین آلات ثبت سفارش شده در اسرع وقت تولید و در حضور مشتری در کارخانه استارت و تست شده و در صورت رضایت کامل خریدار بارگیری می گردد.

در پایان خدا را شاکریم که در این مسیر همواره ما را یاری کرده و ایمان داریم که با الطاف بی پایانش و همچنین مدیریتی قوی خواهیم توانست قدم های بزرگ‌تری برداشته و به بزرگ ترین هدف خود که جلوه نام ایران و کالای ایرانی در جهان است برسیم.

چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

مواردی که در بالا گفته شد، تنها گوشه ای از خدماتی است که نویان صنعت ایرانیان به خریداران و صاحبان کارخانه ها و کسب و کارها ارائه می کند. اینکه چرا مجموعه نویان صنعت ایرانیان توانسته است تا این اندازه نظر صاحبان کارخانه ها و کسب و کارها و مشاغل خانگی را به خود جلب کرده و رضایت آنها را به دست آورد و در برابر رقبا یک گام جلوتر باشد، به این دلیل است که همواره باکیفیت ترین، جدیدترین و بروزترین دستگاه ها و ماشین آلات صنایع غذایی را در اختیار خریداران قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات مجموعه نویان صنعت ایرانیان روی لینک زیر کلیک کنید.

چرا نویان صنعت ایرانیان؟

خدمات پس از فروش

پشتیبانی و خدمات پس از فروش مجموعه نویان صنعت ایرانیان مهر تاییدی بر تمام مواردی است که پیشتر به تفصیل درباره آنها صحبت کردیم. چرا که ما عمیقا بر این باوریم که فروش نه نقطه پایان بلکه نقطه آغاز ارتباط ما با مشتری است و واحد خدمات پس از فروش را به منظور تکمیل وظایف خود در قبال خریدار در اولویت دستور کارهای خود قرار داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز اطلاع از موجودی انبار می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

خدمات پس از فروشمشتریان