فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهدستگاه ها دستگاه بسته بندی پفک نمکی ، پاپ کورن و انواع تنقلات

دستگاه بسته بندی پفک نمکی ، پاپ کورن و انواع تنقلات

20 دی 1399
0 949
دستگاه بسته بندی پفک نمکی ، پاپ کورن و انواع تنقلات

اهمیت بسته بندی محصولات در چیست؟

در این نوشته قصد داریم شما را با خط بسته بندی پفک نمکی ، پاپ کورن آشنا کنیم. پس بهتر است برای اطلاعات بیشتر در این خصوص ما را دنبال کنید. اهمیت بسته بندی خصوصا بسته بندی محصولات غذایی بر کسی پوشیده نیست و یکی از راه های مهم نگهداری محصولات غذایی است که با رعایت برخی اصول هنگام تهیه، برای اکثر مواد غذایی، ماندگاری خوبی را ایجاد می‌کند. سلامت مواد غذایی و تامین بهداشت، یکی از مهمترین عواملی است که در خط تولید و بسته بندی پاپ کورن و سایر مواد غذایی اهمیت بسیاری دارد. چرا که همه ی مواد غذایی خاصیت فاسدشدنی دارند. همچنین بسته بندی کردن مواد غذایی باعث می شود که از نفوذ میکروب ها، باکتری ها، ویروس و سایر عوامل خارجی در مواد غذایی پیشگیری کند.

برای بسته بندی کردن مواد غذایی از مواد مختلفی مثل: شیشه، فلزات، کیسه، چوب، پلاستیک، پاکت، کارتن، الیاف سلولزی و . . . به اشکال متفاوتی استفاده می شود. خط تولید و بسته بندی پفک و بسته بندی دیگر مواد غذایی می بایست طوری باشد که تازگی و طراوت مواد درون بسته بندی حفظ شود و این کار مستلزم استفاده از دستگاه بسته بندی پفک است که بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات را به گونه ای انجام دهند که از تازگی و کیفیت آنها نکاهد.

بیشتر بخوانید: اهمیت بسته‌ بندی کالا و محصولات در چیست؟

شرکت نویان صنعت ایرانیان در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت انواع خطوط تولید و ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی  از جمله خط بسته بندی پفک نمکی ، پاپ کورن و انواع تنقلات با بیش از 20 سال سابقه کار فعالیت می نماید.

معرفی خط بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات

دستگاه های بسته بندی و فرآوری مواد غذایی مانند خط بسته بندی پاپ کورن این امکان را فراهم می سازد تا محصولات مورد نظر خود را با دستگاه های بسته بندی پاپ کورن، بسته بندی و فرآوری نمایید. مواد غذایی خشک، مواد غذایی منجمد و مواد غذایی قابل خراب شدن، برای ماندگاری بیشتر و حفظ تازگی و طراوت به انواع مختلفی از بسته بندی نیاز دارند. بعضی از محصولات در انحصار بعضی کشورها است و ممکن است برای توزیع کردن به کل جهان نیاز به طی کردن مسیرهای زیادی باشد، بنابراین باید از بهترین بسته بندی ها استفاده کرد تا محصول تازه و با کیفیت به دست تقاضا کننده برسد. بسته بندی کردن محصولات غذایی، بستگی به مسافتی دارد که باید طی کند تا آلوده نشود. چرا که ممکن است طیف وسیعی از مردم با یک آلودگی کم مریض شده و شاید جان خود را از دست بدهند.

معرفی خط بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن

معرفی خط بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات

دستگاه های خط بسته بندی پاپ کورن از پرکاربردترین دستگاه ها در فضای صنعتی می باشد. بسته‌ بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات، هر روز کاربرد آن زیاد شده و درحال جایگزینی به راه های دستی می باشد. استفاده کردن از دستگاه بسته بندی مواد غذایی در مقایسه با روش های سنتی و دستی، اهمیت زیادی دارد و در حفظ خواص و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی نیز موثر است. امروزه تکنولوژی مدرن این فرآیند، طرفداران زیادی را به‌ سمت خود جلب نموده است.

ماشین آلاتی که در خط بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات به کار می روند

ماشین آلاتی که در خط بسته بندی پاپ کورن به کار می روند، دستگاه های بسته بندی توزین دار (تک توزین- دو توزین و چهار توزین) و یا دستگاه بسته بندی حجمی می باشد. انواع دستگاه بسته بندی محصولات غذایی عبارت اند از: دستگاه بسته بندی قند، دستگاه بسته بندی حبوبات، دستگاه بسته بندی تنقلات، دستگاه بسته بندی انواع مغزیجات، دستگاه بسته بندی خرما، دستگاه بسته بندی ادویه جات و مواد پودری، دستگاه بسته بندی چیپس و میوه های خشک، دستگاه بسته بندی چای و . . .

دستگاه بسته بندی حجمی

دستگاه بسته بندی حجمی

خط تولید و بسته بندی پاپ کورن در کارخانه ها نقش خیلی مهمی را ایفا می کند و بر اساس عملکرد بسیار بالایی که دارد برای بالا بردن خط بسته بندی پاپ کورن می تواند موثر و مهم باشد. کاربرد دستگاه بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات به این روش است که این دستگاه از صفر تا صد تمامی کارها را بدون هیچ اشتباهی و به تنهایی انجام خواهد داد.

دستگاه بسته بندی توزین دار (تک توزین-دو توزین-چهار توزین)

دستگاه بسته بندی توزین دار از دیگر ماشین آلات خط بسته بندی پاپ کورن می باشد که برای بسته بندی کردن پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات در وزن های مختلف استفاده می شود. دستگاه بسته بندی حجمی یا دستگاه بسته بندی توزین دار مخصوص بسته بندی کردن محصولات حجیم شده مانند پفک، پاپ کورن و پفیلا است. همچنین این نوع دستگاه برای مواد خوراکی دانه ای یا گرانول، خشکبار، حبوبات و شکر مناسب است. دستگاه بسته بندی حجمی یا توزین دار از پیمانه هایی به اندازه نیاز کارخانه ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

دستگاه بسته بندی توزین دار

دستگاه بسته بندی 4 توزین

امتیاز post

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *