فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهمقاله خرید دستگاه کشمش پاک کن خانگی

خرید دستگاه کشمش پاک کن خانگی

13 شهریور 1401
0 824
خرید دستگاه کشمش پاک کن خانگی

کشمش از خشک کردن انواع مختلف انگور (چه بی‌دانه و چه دانه‌دار) توسط آفتاب و یا دستگاه خشک کن کشمش به دست می‌آید و یکی از پرمصرف‌ترین میوه‌های خشک شده در تمام دنیاست. این ماده غذایی با ارزش هم در بین ایرانیان طرفداران بسیاری داشته به گونه‌ای که جزئی از فرهنگ ما ایرانی‌ها شده است. پس از خشک کردن انگور نوبت به پاک کردن دم کشمش‌ها و یا به اصطلاح دم گیری کشمش‌ها می‌رسد.

دم گیری کشمش‌ها در کارخانه‌ها به راحتی و با دستگاه‌های دم گیری به صورت خودکار و بدون متحمل شدن هیچ زحمتی انجام می‌گیرد. اما انجام این کار در خانه بدون استفاده از دستگاه و به صورت دستی بسیار سخت و طاقت فرساست. بنابراین کمتر کسی را می‌توان یافت که راغب باشد این فرآیند را در منزل انجام دهد. بنابراین باغدارانی که حجم بالایی از انگور را خشک می‌کنند برای انجام فرآیند دم گیری کشمش به مشکل می‌خورند. به این صورت که یا باید این فرآیند را به صورت دستی در منزل انجام دهند و یا با خرید دستگاه دم گیر کشمش فرآیند دم گیری را تسهیل کنند. دستگاه دمگیر در مقیاس صنعتی برای باغدارانی که حجم کمتری از انگور را در اختیار دارند مناسب نیست و خرید این دستگاه به صرفه نیست.

چاره کار استفاده از یک دستگاه دم گیر کشمش خانگی است. این دستگاه همان کاری را انجام می‌دهد که دستگاه‌های دم گیری کشمش صنعتی انجام می‌دهند با این تفاوت که از لحاظ اندازه و ابعاد کوچک‌تر از نوع صنعتی بوده و جای کمتری را اشغال می‌کند. همچنین ظرفیتی به مراتب کمتر از نوع صنعتی داشته و کاملا برای مصارف خانگی مناسب است.

دستگاه کشمش پاک کن خانگی

دستگاه دم گیر کشمش خانگی نه تنها برای باغداران و صاحبان کسب و کارهای کوچک مناسب است بلکه برای کسانی که می‌خواهند با کار در منزل به درآمدی برسند گزینه مناسبی است. برای انجام این کار تنها کاری که باید بکنید خرید یک دستگاه کشمش پاک کنی خانگی است. نگران ابعاد و اندازه دمگیر کشمش خانگی نباشید. از آنجایی که این دستگاه‌ها به وسیله پیچ و مهره و به صورت باز شونده ساخته شده‌اند، بنابراین حمل و انتقال آنها به راحتی انجام شده و در مکان‌های مختلف نصب و راه‌اندازی می‌شود. به طور مثال، اگر ابعاد در ورودی با ابعاد دستگاه همخوانی نداشته باشد، این امکان وجود دارد که قطعات دستگاه به صورت جدا از هم به محل مورد نظر انتقال داده شود و سپس توسط نصاب دستگاه مونتاژ شوند.

بسته بندی کشمش در منزل

بعد از جدا کردن دم کشمش‌ها نوبت به بسته بندی آن می‌رسد. در واقع دستگاه دم گیر کشمش محصول یکدست و تمیزی را برای بسته بندی آماده می‌کند. بر خلاف باور عموم بسته بندی نقش مهمی در فروش محصول دارد و بدون ارائه یک بسته بندی مناسب چرخه فروش ناتمام خواهد ماند. برای بسته بندی کشمش از دستگاه بسته بندی توزین دار استفاده می‌شود. این دستگاه کشمش‌ها را در اوزان مختلف بنا به نیاز و سلیقه شما در سلفون بسته بندی کرده تا محصول نهایی به صورت یک دست و تمیز به دست مشتریان برسد.

جمع بندی

در این مقاله از سایت نویان صنعت ایرانیان سعی کردیم به طور کامل در رابطه با دستگاه دم گیر کشمش خانگی اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. اگر در این خصوص سوال یا پیشنهادی دارید، حتما در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *