فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهدستگاه ها پولیش حبوبات و محصولات مشابه

پولیش حبوبات و محصولات مشابه

20 دی 1399
0 1820
پولیش حبوبات و محصولات مشابه

دستگاه پولیش

امروزه پیشرفت‌های تکنولوژی در ساخت و تولید بسیاری از وسایل نقش به سزایی داشته‌اند. با ورود تکنولوژی و صنعت به زندگی امروز بشر، استفاده از بسیاری از وسایل رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است. یکی از همین وسایل که در زمینه بسته بندی حبوبات و سایر محصولات مشابه تولید و به کار گرفته شده است، دستگاه پولیش حبوبات می‌باشد.

اولین سوالی که در اینجا مطرح است، این است که دستگاه پولیش چیست؟ اگر بخواهیم خیلی واضح به توضیح این دستگاه بپردازیم می‌توانیم این گونه اذعان داریم که دستگاه پولیش به دستگاهی اطلاق می‌شود که به صورت تمام اتوماتیک تمامی حبوبات و سایر محصولات مشابه از جمله: لوبیا، نخود، عدس، ماش، لپه و… را کاملا براق و شفاف می‌کند. این دستگاه به صورت همه کاره می‌باشد و در سایر خشکبارها هم از جمله بادام، گردو، پسته و سایر خشکبارهای دیگر نیز کاربرد دارد و آن‌ها را کاملا براق و تمیز می‌کند.

شرکت نویان صنعت ایرانیان تولید کننده دستگاه‌های مختلف صنعتی از جمله دستگاه پولیش حبوبات می‌باشد. دستگاه‌های این شرکت مناسب برای انواع کارخانه‌جات بزرگ، کارگاه‌های تولیدی محصولات و همچنین مشاغل خانگی است.


 


دستگاه پولیش حبوبات چیست؟

دستگاه پولیش حبوبات برای براق و شفاف کردن حبوبات و خشکبار مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این دستگاه ضمن براق و شفاف کردن می‌توان حبوبات و خشکبار را که دارای مقداری خاک هستند، عاری از هر گونه خاک و مواد اضافی کرد تا در بسته بندی آن‌ها هیچ گونه آشغالی مشاهده نشود، بسته بندی حالت شفافی داشته و رضایت مشتری را در پی داشته باشد. در غیر این صورت هر چقدر هم محصولات دارای کیفیت بالایی باشند به خاطر ظاهر کدری که دارند، سبب می‌شود محتویات درون بسته بندی دیده نشود و همین مورد به ظاهر ساده می‌تواند بر فروش محصولات شما تاثیر بگذارد. بنابراین به کمک دستگاه پولیش حبوبات و سپس بسته بندی‌های باکیفیت انواع حبوبات و خشکبار، می‌توان مشتریان بسیار زیادی را به سمت و سوی خود جذب کنید و محصولات خود را کاملا تمیز و عاری از هر گونه خاک با کیفیت بالایی به دست آن‌ها برسانید.

از طرفی دیگر اهمیت این دستگاه زمانی نمود پیدا می‌کند که برای ضدعفونی کردن انواع حبوبات و خشکبار به جای شستن آن‌ها با آب از این دستگاه استفاده می‌شود. به این صورت که آب سبب افزایش وزن آن‌ها می‌شود و گزینه مناسبی برای ضدعفونی خشکبار و حبوبات نیست. ولی با استفاده از دستگاه پولیش، می‌توان بهداشت این دسته از محصولات را بیشتر مدنظر قرار داد و آن‌ها را تمیزتر و با کیفیت بیشتری به دست مشتریان فرستاد تا آن‌ها بتوانند با اطمینان خاطر بیشتری محصولات بسته بندی شده را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

بیشتر بخوانید:اهمیت بسته‌ بندی کالا و محصولات در چیست؟


خرید دستگاه پولیش حبوبات

نحوه عملکرد دستگاه پولیش حبوبات

عملکرد دستگاه پولیش حبوبات نیز بدین ترتیب است که این دستگاه دارای یک مخزن می‌باشد که در قسمت پایانی آن یک سینی ویبره طراحی و تعبیه شده است تا با استفاده از آن بتوان تمامی حبوبات و خشکبار را به صورت کاملا یکنواخت و تنظیم شده به داخل دستگاه ریخت و آن‌ها را کاملا پولیش یا براق و شفاف نمود. براق شدن محصولات در این دستگاه بدین ترتیب صورت می‌گیرد که محصولات با سرعت کمی وارد تونل دستگاه می‌شوند. سپس تشک موجود داخل تونل دستگاه می‌چرخد و باعث می‌شود تا حبوبات و خشکبار به دیواره تونل برخورد کنند که در نهایت سبب براق شدن و به اصطلاح پولیش شدن محصولات مورد نظر می‌گردد و آن‌ها را از هر گونه گرد و غبار و لکه‌هایی روی حبوبات و آلودگی‌های ناشی از آن‌ها مبرا می‌سازد تا حبوبات و خشکبار آماده بسته بندی شوند.

دستگاه پولیش حبوبات

موارد استفاده دستگاه پولیش حبوبات

دستگاه پولیش حبوبات برای زدودن انواع گرد و غبار، خاک و آلودگی‌های روی حبوبات و خشکبار مورد استفاده قرار می‌گیرد که جنبه بهداشتی داشته و سبب شفاف و براق شدن این گونه محصولات می‌شود. بنابراین قبل از بسته بندی لوبیا، نخود، عدس، لپه و خشکبارهایی همچون گردو، پسته، بادام، تخمه و… از این دستگاه استفاده می‌شود که ضمن براق و شفاف کردن آن‌ها، حالت ضدعفونی و زدودن هر گونه ویروس و آلودگی‌ها روی سطح حبوبات و خشکبارها آن‌ها را آماده بسته بندی می‌کند تا در بسته بندی این گونه از محصولات، مشتری متوجه کیفیت لازم آن‌ها شده و با رضایت کامل اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود کند.

خرید دستگاه پولیش حبوبات

با توجه به نکاتی که گفته شد در صورتی که قصد خرید این دستگاه را دارید می‌توانید دستگاه مربوطه را در ابعاد و اندازه‌های کوچک خریداری کنید که به راحتی قابل انتقال از جایی به جای دیگر هستند و می‌توانید با توجه به عملکرد ساده و بدون پیچیدگی آن پس از خرید به خوبی از دستگاه مربوطه در جهت پولیش کردن حبوبات و خشکبار و بسته بندی آن‌ها استفاده کنید.

دستگاه پولیش حبوبات با توان برق مصرفی بسیار کم و مزایای بسیار زیاد سبب می‌شود تا شما در مغازه خشکبار و حبوبات خود از این دستگاه به خوبی بهره‌مند شوید و با بسته بندی محصولات خود در برابر دیدگان مشتری موجبات رضایت آن‌ها را در پی داشته باشید. ضمن اینکه خرید دستگاه پولیش حبوبات نیاز به هزینه بسیار زیادی ندارد و با هزینه کاملا به صرفه می‌توانید به خوبی از دستگاه مربوطه نهایت بهره را ببرید.

در صورت نیاز به مشاوره ، استعلام قیمت روز دستگاه پولیش حبوبات، لطفاً با پر کردن فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

امتیاز post

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *