فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهمقاله بسته بندی حبوبات و خشکبار

بسته بندی حبوبات و خشکبار

13 تیر 1400
0 710
بسته بندی حبوبات و خشکبار

حبوبات و خشکبار از پرمصرف ترین اقلام مواد غذایی هستند، و همه ما از کاربرد این گونه محصولات غذایی در پخت غذاهای ایرانی اطلاع داریم. بنابراین کیفیت و امنیت غذایی و رعایت بهداشت در این مواد غذایی بسیار حائز اهمیت بوده و باید به آن توجه کرد. افراد اغلب خرید مواد غذایی بسته بندی شده را به محصولات بسته بندی نشده ترجیح می دهند. مخصوصا در شرایط حساس کنونی و پاندمی Covid-19 افراد و خانواده ها بیشتر به سمت خرید مواد غذایی بسته بندی شده روی آورده اند. بعلاوه بسته بندی حبوبات و خشکبار برای نگهداری این محصولات در برابر رطوبت، گرما و همچنین بالا بردن زمان ماندگاری آنها صورت می گیرد.

بسته بندی مواد غذایی از جمله حبوبات و خشکبار توسط دستگاه های بسته بندی متناسب با محصول مورد نظر صورت می گیرد. این دستگاه ها با نظم و دقت کافی و سرعت بالا، فرآیند بسته بندی مواد غذایی را به خوبی و با کیفیت مطلوب انجام می دهند. از دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار برای بسته بندی انواع حبوبات نظیر عدس، لوبیا، ماش، نخود، لپه، برنج، گندم، جو، غلات و سایر محصولات مشابه می توان استفاده کرد.

راه اندازی کارگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار، در مقایسه با انواع کارهای دیگر به هزینه چندان زیادی نیاز ندارد و یکی از راه های کارآفرینی در ایران محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی

دستگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار و کسب و کارهای خانگی

از دستگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار علاوه بر مقیاس بزرگ که در کارخانجات و خطوط تولید، فرآوری و بسته بندی حبوبات و خشکبار استفاده می شود، می توان در مقیاس کوچک و خانگی برای راه اندازی کسب و کارهای خانگی نیز استفاده کرد. این دستگاه ها به گونه ای ساخته شده اند که فضای کمی را اشغال می کنند، به طوریکه در منزل، پارکینگ، حیاط یا زیرزمین به راحتی قابل استفاده بوده و برق مورد نیاز برای آن تک فاز می باشد.

بسیاری از افراد در خانه از این دستگاه برای بالا بردن کیفیت و سرعت کسب و کار خانگی خود استفاده می کنند. اگر شما هم در فکر راه اندازی یک کسب و کار کوچک در منزل خود هستید، دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار خانگی یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. چرا که نیازی به خرید یا اجاره ملک نیست و همچنین اتلاف وقت و هزینه برای رفتن به محل کار را ندارد.

دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار صنعتی

دستگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار صنعتی در مقایسه با نوع خانگی آن ابعاد بزرگتری دارند، برق مصرفی آن سه فاز بوده و برای کارخانه ها و کارگاه های بزرگ مناسب می باشد.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار

دستگاه های بسته بندی با توجه به نوع محصولی که قرار است بسته بندی شود، به دو نوع تقسیم می شوند: دستگاه بسته بندی توزینی و دستگاه بسته بندی حجمی.

دستگاه بسته بندی توزین دار یکی از دقیق ترین دستگاه ها برای بسته بندی است و برای بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که وزن دقیق آنها مهم است. این دستگاه در شرایطی می‌تواند مواد را بسته بندی نماید که رطوبت نداشته باشند. از طرفی دستگاه بسته بندی حجمی محصولات را بر پایه حجم و به‌ صورت پیمانه‌ای مکانیکی بسته‌بندی می‌کند و برای بسته بندی محصولاتی که وزن دقیق آنها اهمیت ندارد مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های بسته بندی توزین دار خود انواع مختلفی دارند. دستگاه بسته بندی تک توزین، دو توزین و چهار توزین. تنها تفاوتی که این دستگاه ها با هم دارند، در دقت و سرعت بسته بندی است. به این صورت که هرچه تعداد توزین ها بیشتر شود، دقت و سرعت بسته بندی افزایش پیدا می کند. دستگاه بسته بندی توزین دار در وزن‌ها و گرم‌های مختلف و بسته بندی‌های سلفونی در پاکت های متفاوت استفاده می شود. دستگاه بسته بندی تک توزین برای مصارف خانگی و نیز کسانی که در ابتدای راه هستند مناسب می باشد. کاملا واضح است که دستگاه های دو توزین و چهار توزین برای مصارف صنعتی استفاده می شوند. شما می توانید بر حسب ظرفیت و توان تولیدی خود، مناسب ترین دستگاه بسته بنی توزین دار را خریداری کنید.

 

برای به دست آورن اطلاعات بیشتر درباره دستگاه بسته بندی توزین دار و نیز آگاهی از مشخصات فنی دستگاه، اینجا کلیک کنید.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار

برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار، باید چندین فاکتور مهم را در نظر بگیریم تا بهترین و مناسب ترین دستگاه بسته بندی را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم. مهمترین عاملی که باید به آن توجه کرد، فضایی است که دستگاه اشغال می کند. قبل از خرید، ابعاد دستگاه بسته بندی را حتما از فروشنده سوال کنید و مطمئن شوید با فضایی که در اختیار دارید همخوانی دارد. تا بعدها در جابجایی دستگاه دچار مشکل نشوید.

بودجه خرید دستگاه بسته بندی یکی از دیگر از فاکتورهاست.

سومین فاکتور مهم، کیفیت محصول می باشد. پارامترهای موثر بر کیفیت استفاده از بهترین متریال، ایمنی محصول، مصرف بهینه انرژی و راندمان بالا، سرویس و نگهداری و اپراتوری آسان است که از ویژگی‌های ماشین‌ آلات پیشنهادی شرکت نویان صنعت ایرانیان می باشد.

فاکتور دیگری که بهتر است به آن توجه کنیم کاربرد دستگاه است. کلیه ماشین آلات بسته بندی شرکت نویان صنعت ایرانیان برای شروع انواع کار آفرینی ها از منزل تا کارخانه های بزرگ مناسب می باشند و بر اساس ظرفیت تولید روزانه کارفرما آماده ساخت و تحویل دستگاه های بسته بندی می باشد.

در نهایت قیمت دستگاه است که از آنجایی که تمام دستگاه های مجموعه نویان صنعت ایرانیان به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه میگردند، در نتیجه تمامی دستگاه های شرکت نویان صنعت ایرانیان با مناسب ترین قیمت فروش عرضه می شوند.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار

دستگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار شرکت نویان صنعت ایرانیان

با توجه به توضیحاتی که دادیم، حتما متوجه شده اید که چرخه تولید بدون استفاده از یک دستگاه بسته بندی مناسب کامل نخواهد بود، زیرا محصولات از زمان تولید تا زمانیکه به دست مشتری برسد، کیفیت و کارایی خود را از دست خواهند داد. بنابراین با استفاده از بسته بندی میتوان مدت زمان استفاده از محصول را افزایش داذ. شرکت نویان صنعت ایرانیان تمام راهکارها و ماشین آلات بسته بندی مورد نیاز فرآیندهای صنایع غذایی از قبیل لبنیات ، پنیر ، بستنی ، نوشیدنی‌ها ، کنسروها ، آب معدنی و آب آشامیدنی را برای شما ارائه میدهد و دستگاه هایی با کمترین ایراد ممکن تولید میکند.

 

 

امتیاز post

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *