فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهدستگاه ها دستگاه پوست گیر گردو

دستگاه پوست گیر گردو

18 شهریور 1400
0 1310
دستگاه پوست گیر گردو

کشاورزی از ابتدا و قدیم الایام یکی از صنایع بزرگ در هر کشوری است و محصولات تولیدی در این بخش، همواره از مهمترین منابع تولیدی یک کشور به حساب می آیند. به منظور تسهیل امورات مربوط به کشاورزی، ماشین آلات مختلفی ساخته شده اند؛ که هر کدام ساختار متفاوتی دارند. با پیشرفت روزافزون فناوری، سیستم های بسیار به روزی در این حوزه ساخته شده اند که در پیشروی و سرعت گرفتن انجام کارها نقشی کلیدی را ایفا می کنند. کشاورزی سنتی به دلیل عدم استفاده از این ماشین آلات پیشرفته بازدهی بسیار کمی دارد و از طرفی به دلیل استفاده از نیروهای انسانی برای انجام کارها هزینه تولید محصولات نیز بالا می رود که به هیچ وجه جنبه اقتصادی ندارد.

یکی از بروزترین سیستم های ساخته شده در بخش کشاورزی، دستگاه پوست گیر گردو می باشد که برای پوست کنی از انواع آجیل ها مورد استفاده قرار می گیرد و از ساختار بسیار کاربردی و ساده ای برخوردار می باشد.

 

دستگاه پوست گیر گردو

همان طور که می دانید پوست گیری یکی از فرآیندهای ضروری در آماده سازی بسیاری از میوه ها و سبزی هاست. دستگاه پوست کن گردو برای جدا کردن پوست سبز رنگ گردوهای تازه مورد استفاده قرار میگیرد. قدیم الایام برای پوست گیری گردو بعد از اینکه گردوها را می چیدند، آنها را برای خشک شدن روی سطح مسطحی می چیدند تا نور خورشید باعث خشک شدن پوست سبز آنها شود. این پروسه چندین روز طول می کشید و کار سخت و پرزحمتی به حساب می آمد. اما امروزه با ساخت دستگاه پوست گیر گردو، گردوها بلافاصله بعد از چیده شدن وارد دستگاه می شوند و در زمان اندکی پوست سبز آنها کنده می شود. دستگاه پوست کن گردو ساختار بسیار ساده ای داشته و کار با این دستگاه نیاز به تخصص خاصی ندارد.

شرکت نویان صنعت ایرانیان تولید کننده دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه پوست گیر گردو می باشد. دستگاه های این شرکت مناسب برای انواع کارخانه جات بزرگ، کارگاه های تولیدی محصولات، و همچنین مشاغل خانگی است.

عملکرد دستگاه پوست گیر گردو

استفاده از این دستگاه بسیار راحت است و نیاز به آموزش و فنون خاصی ندارد. دستگاه پوست کن گردو به صورت مدور طراحی شده است. برای شروع کار ابتدا گردوها را بعد از چیده شدن داخل مخزن دستگاه پوست کن ریخته و دکمه استارت را می زنیم. سیستم استفاده شده در داخل مخزن و کف آن سیستم برس کاری است و مجهز به رنده هایی برای پوست کنی بهتر گردوها می باشد و با روشن شدن دستگاه با حرکت چرخشی و مدور خود باعث پوست گیری از گردوها می شوند. پوست گردوهای جدا شده با استفاده از دریچه ای که در زیر دستگاه قرار دارد، به سمت بیرون تخلیه می شوند. در مدت یک ساعت می توان حجم بالایی از گردوها را پوست کند چراکه هم سرعت بالایی دارد و هم مجهز به موتوری پرقدرت است.

بعد از اتمام کار، درب پوست کن گردو را باز کرده و با قرار دادن کیسه ای جلوی درب پوست گیر گردو، گردوهای پوست کنده شده را تخلیه کنید. لازم به ذکر است که در هنگام تخلیه گردو پاک شده به داخل کیسه، باید دستگاه در حال کار باشد و نیازی به خاموش کردن دستگاه جهت تخلیه نیست. مخزنی که در دستگاه پوست گیر گردو وجود دارد دارای تنوع بوده و می توان بر اساس نیاز و درخواست مشتری آن را در ظرفیت های متفاتی تولید کرد. بنابراین با توجه به ظرفیت مخزن گردوها را در داخل مخزن تخلیه کنید. اگر میزان گردوها بیشتر از ظرفیت دستگاه باشد، ممکن است فشار زیادی بر روی موتور وارد شود و سبب آسیب به دستگاه شود.

 

ویژگی های دستگاه پوست گیر گردو

  • دستگاه های پوست کن گردو دارای مکانیزم های متفاوتی هستند و با روش های متفاوت پوست گردو را جدا می کنند. مکانیزم دستگاه های پوست گیر گردو ساخت شرکت نویان صنعت ایرانیان از نوع رنده ای است. همان طور که گفته شد، رنده های نصب شده در کناره ها و کف مخزن سبب کنده شدن پوست گردو می شوند.
  • این دستگاه فرآیند پوست گیری از گردوها را با سرعت بالایی انجام می دهد و آنها را به بخش خروجی هدایت می کند.
  • پوست کن گردو با استفاده از مکانیزم ساده چرخش و اصطکاک، به فرآیند جداکردن پوست سبز گردو سرعت عمل می بخشد.
  • در کوتاه‌ترین زما ممکن، حجم بالایی از گردو را پوست‌گیری می کند. بنابراین استفاده از دستگاه پوست گیر صنعتی انتخاب ایده آل و مناسبی است.
  • دستگاه پوست گیر صنعتی گردو از کارآمدترین ابزارآلات است که تاثیر بسزایی در افزایش سرعت عمل در میان باغداران گردو  دارد.

خرید دستگاه پوست گیر گردو

دستگاه پوست کن گردو ساخت شرکت نویان صنعت ایرانیان تماما تولید داخل بوده و با بهره گیری از بهترین متریال و مواد اولیه مرغوب تولید و ساخته می شوند. به دلیل اینکه تنوع بالایی در تولید و عرضه دستگاه های پوست کن وجود دارد، از این رو خریداران برای خرید دستگاه پوست گیر گردو باید بر اساس میانگین نیاز روزانه خود و ظرفیت مورد نیاز شما صورت بگیرد.

شرکت نویان صنعت ایرانیان در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی دستگاه های زیادی از جمله دستگاه پوست گیر گردو را تولید کرده است. قطعات این ماشین آلات از بهترین و با کیفیت ترین قطعات ساخت ایرانی انتخاب می شوند و در صورت درخواست مشتری قطعات می توانند از برند خاص خریداری و مونتاژ گردند. بعلاوه تمام قسمت های دستگاه ها که با محصول درگیر هستند تمام استیل هستند. کاربری آسانی داشته و نقشه مکانیکی و تابلو برق دستگاه طبق کدگزاری در داخل دستگاه موجود می باشد. شما می توانید با انتخابی درست بهترین دستگاه پوست گیر گردو را برای خود خریداری نموده و از وجود آن با توجه به مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن نهایت بهره را ببرید.

5/5 - (4 امتیاز)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *