فروش اقساطی محصولات نویان صنعت ایرانیان
خانهدستگاه ها دستگاه نوار نقاله دست چین

دستگاه نوار نقاله دست چین

20 دی 1399
0 1897
دستگاه نوار نقاله دست چین

حبوبات و انواع خشکبار و سبزیجات و سایر مواد و محصولات دیگر معمولا جزء مواد غذایی پرکاربرد در هر خانه ای به شمار می آیند. بنابراین می بایست به بهترین نحو ممکن آن ها را به دست مردم سپرد. به این صورت که محصول نهایی که به دست مشتریان مختلف می رسد؛ نباید هر گونه اجسام خارجی، آشغال ها و مواد ناخالص و… را در خود جای دهد؛ بلکه باید به صورت کاملا یک دست و تمیز و مرتب آن ها را به دست مشتریان مختلف سپرد تا رضایت آن ها را به سمت و سوی خود جذب کرد. برای این امر در کارگاه های تولیدی بزرگ که امکان استفاده از نیروی انسانی زیاد و حجم بسیار زیادی از مواد و محصولات غذایی می باشد؛ از ماشین آلات صنعتی در این راستا استفاده می شود. یکی از بهترین دستگاه ها در این زمینه، دستگاه نوار نقاله دست چین می باشد. بنابراین در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص این دستگاه و عملکرد آن به میان می آید تا با عملکرد دستگاه نوار نقاله دست چین بیش از پیش آشنایی صورت گیرد. پس ما را تا پایان این برگ نوشته همراهی کنید.

 

معرفی دستگاه نوار نقاله دست چین

دستگاه نوار نقاله دست چین از جمله دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی به شمار می آید که به جهت جداسازی و تفکیک هر نوع اجسام خارجی و غیر لازم در میان حبوبات و خشکبار در اندازه ها و شکل های خاص و متنوع طراحی و تولید گشته است. بنابراین در صورتی که حبوبات و خشکبارها در دستگاه بوجاری از ناخالصی ها جداسازی نشده باشند؛ تا پیش از رساندن آن ها به دست مردم می توان انواع حبوبات از جمله: نخود، لپه، لوبیا، عدس و ماش و… همچنین انواع غلات از جمله: گندم، جو، برنج، ذرت، ارزن و سویا و نیز انواع خشکبار از جمله: مغز بادام، مغز گردو، مغز پسته و فندق و… را درون دستگاه نوار نقاله دست چین ریخت و ناخالصی ها را از آن ها به صورت دستی توسط نیروی انسانی با دقت و ظرافت بسیار بالایی جداسازی نمود. بنابراین دستگاه نوار نقاله دست چین را به جهت کنترل کیفی هر یک از محصولات مختلف مورد استفاده قرار می دهند.

شرکت نویان صنعت ایرانیان تولید کننده دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه نوار نقاله دست چین می باشد. دستگاه های این شرکت مناسب برای انواع کارخانه جات بزرگ، کارگاه های تولیدی محصولات، و همچنین مشاغل خانگی است.

کاربرد دستگاه نوار نقاله دست چین

همان طور که گفته شد؛ دستگاه نوار نقاله دست چین را در کارگاه های تولیدی حبوبات و سایر محصولات دیگر مورد استفاده قرار می دهند. کاربرد عمده این دستگاه بدین ترتیب می باشد که در صورت ضریب خطای دستگاه بوجاری و عبور سنگ و حبوبات شکسته یا غیر همرنگ از دستگاه بوجاری، به جهت جداسازی این ناخالصی ها از حبوبات و محصولات مورد نیاز مردم، دستگاه نوار نقاله دست چین را تولید کرده اند که توسط نیروی انسانی با کنترل کیفی توسط چشم، در صورت رویت هر گونه سنگ و آشغال و موادی غیر از حبوبات، می توان به راحتی با دست آن ها را جداسازی کرد. در صورتی که می خواهید محصول نهایی حبوبات و خشکبارها را با کیفیت بسیار بالایی به دست مردم برسانید؛ خرید و استفاده از دستگاه نوار نقاله دست چین می تواند در این راستا به شما کمک بسیار چشمگیری کند.

عملکرد دستگاه نوار نقاله دست چین

عملکرد دستگاه نوار نقاله دست چین

عملکرد دستگاه نوار نقاله دست چین

عملکرد دستگاه نوار نقاله دست چین نیز بدین ترتیب می باشد که در ابتدای امر محصول بوجاری شده توسط بالابر به مخزن ویبره دستگاه ریخته می شود و پس از آن توسط ویبره که با سرعت نوار به راحتی قابل تنظیم می باشد؛ روی نوار نقاله دست چین و دقیقا روی سطح نوار به صورت یک دست و مرتب پخش می گردد. در طول مسیر معمولا چهار متری دستگاه نوار نقاله دست چین، نیروهای انسانی مختلفی قرار دارند که با استفاده از چشمان تیزبین خود به محصول نهایی دقت می کنند تا ناخالصی ها را از آن ها جداسازی کنند و در مرحله آخر آن ها را به پولیش انتقال دهند. اینجاست که در نهایت محصول نهایی را می توان با کیفیت بیشتر و بدون کمترین ناخالصی ها به دست مشتریان مختلف سپرد تا رضایت همه آن ها را به دنبال داشته باشد.

ویژگی های دستگاه نوار نقاله دست چین

دستگاه نوار نقاله دست چین دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است که با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی مواد ناخالص و حبوبات شکسته شده را جداسازی نمود. مردم نیز بیشتر تمایل به خرید محصولات و حبوباتی دارند که از هر گونه ناخالصی ها به دور باشند. شما می توانید دستگاه نوار نقاله دست چین را با ویژگی های خاص خود خریداری کنید. از جمله ویژگی های آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • جداسازی و تفکیک سنگ ریزه و هر گونه ناخالصی ها
  • جداسازی حبوبات شکسته در کمترین زمان ممکن
  • آماده کردن حبوبات و سایر مواد و محصولات دیگر با کیفیت بسیار بالا در زمان کم
  • ابعاد و اندازه های مختلف
  • ظرفیت های متفاوت دستگاه
  • وزن های مختلف دستگاه
  • تکفاز یا سه فاز بودن دستگاه
  • عملکرد الکترومکانیک در جهت سهولت کار با دستگاه
  • و…

جمع بندی

در پایان بایستی خاطر نشان کرد با توجه به عملکرد دستگاه نوار نقاله دست چین و نیاز به جداسازی سنگ ریزه ها و ناخالصی ها از انواع حبوبات و خشکبار توسط این دستگاه، بهتر است در صورت داشتن کارگاه تولیدی یا مراکز فروش حبوبات و خشکبار، هر چه سریعتر به فکر خرید دستگاه نوار نقاله دست چین باشید. شما می توانید این دستگاه و همچنین دستگاه ها و انواع ماشین آلات دیگر را از شرکت نویان صنعت ایرانیان خریداری کنید که سالیان سال نسبت به طراحی و تولید انواع ماشین آلات صنعتی مشغول به کار و فعالیت بوده اند و توانسته اند محصولاتی بسیار با کیفیت را تولید کنند و آن ها را به دست کارگاه های تولیدی بسپارند تا در نهایت بتوان محصولی با کیفیت را آماده کرد و با بسته بندی آن ها بتوان انواع حبوبات و خشکبارها را به صورت یک دست و کاملا تمیز به دست مردم رساند تا ضمن رعایت بهداشت، محصول نهایی که به دست مردم می رسد؛ به طور کلی از هر گونه ناخالصی ها به دور باشد تا موجبات رضایت مشتریان و مردم را در پی داشته باشد.

شرکت نویان صنعت ایرانیان در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی دستگاه های زیادی از جمله دستگاه نوار نقاله دست چین را تولید کرده است. قطعات این ماشین آلات از بهترین و با کیفیت ترین قطعات ساخت ایرانی انتخاب می شوند و در صورت درخواست مشتری قطعات می توانند از برند خاص خریداری و مونتاژ گردند. بعلاوه تمام قسمت های دستگاه ها که با محصول درگیر هستند تمام استیل هستند. کاربری آسانی داشته و نقشه مکانیکی و تابلو برق دستگاه طبق کدگزاری در داخل دستگاه موجود می باشد. شما می توانید با انتخابی درست بهترین دستگاه نوار نقاله دست چین را برای خود خریداری نموده و از وجود آن با توجه به مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن نهایت بهره را ببرید.

 

امتیاز post

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *