چرا نویان صنعت؟
خانهدستگاه ها دستگاه طعم پاش

دستگاه طعم پاش

20 دی 1399
0 312
دستگاه طعم پاش

خرید و استفاده از ماشین آلات صنعتی مختلف

امروزه با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، ماشین آلات صنعتی مختلف طراحی و تولید شده اند که با ورود آن ها به بازار تحول عظیمی را در صنایع مختلف غذایی، آشامیدنی و… پدید آورده است. یکی از همین ماشین آلات صنعتی، دستگاه طعم پاش می باشد. همان طور که از نام دستگاه طعم پاش کاملا واضح و مشخص است؛ از این دستگاه به منظور پاشیدن طعم های مختلف بر حسب ذائقه افراد مختلف روی محصولاتی نظیر: چیپس، آجیل و انواع خشکبار استفاده می شود. بنابراین دستگاه نامبرده شده کاربرد بسیار زیادی در صنعت مواد غذایی دارد. به جهت همین کاربردهای متنوع و گوناگون دستگاه طعم پاش در ادامه به معرفی اجمالی دستگاه مربوطه می پردازیم و در خصوص عملکرد و موارد استفاده و کاربرد آن ها بیش از پیش سخن خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید تا با یکی دیگر از دستگاه های موجود در صنایع مواد غذایی آشنا گردیم.

معرفی دستگاه طعم پاش

معرفی اجمالی دستگاه طعم پاش

دستگاه طعم پاش همان طور که از نام آن بر می آید؛ دستگاهی است که از وجود آن به منظور طعم دار کردن انواع محصولات غذایی و خوراکی های مختلف استفاده می شود. با توجه به انواع ذائقه های مختلفی که هر یک از ما داریم؛ با وجود دستگاه طعم پاش می توان هر نوع محصولی را با طعم های مختلف و متنوعی همراه کرد و آن ها را در جهت مصرف مشتری به فروشگاه های مختلف فرستاد. شما می توانید دستگاه طعم پاش را در ابعاد و اندازه های متفاوتی خریداری کنید که هر یک از آن ها برای منظور خاصی تولید شده اند تا شما بتوانید انواع محصولات مختلف را با استفاده از این دستگاه طعم دار نمایید. قیمت دستگاه نیز با توجه به نوع عملکرد دستگاه طعم پاش و کاربرد و کارایی بالایی که دارد؛ کاملا به صرفه است. هر چند که امروزه شرکت های بسیار زیادی سربرآورده اند که هر یک از آن ها به تولید انواع ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه طعم پاش روی آورده اند و قیمت این دستگاه در هر یک از این شرکت ها با یکدیگر متفاوت می باشد. ولی در هر صورت قیمت آن ها مناسب و مطلوب می باشد.

شرکت نویان صنعت ایرانیان تولید کننده دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه طعم پاش می باشد. دستگاه های این شرکت مناسب برای انواع کارخانه جات بزرگ، کارگاه های تولیدی محصولات، و همچنین مشاغل خانگی است.

دستگاهی منحصر به فرد برای طعم زنی چیپس، آجیل و خشکبار

خوردن انواع چیپس، آجیل و سایر خشکبار، بدون داشتن طعمی خاص، مزه ندارند. به همین جهت بهتر است آن را وارد دستگاه طعم پاش کرد تا به صورت کاملا اتوماتیک توسط اپراتور طعم و مزه بگیرد. بدین صورت که انواع محصولات مختلف از جمله آجیل، خشکبار، چیپس و … وارد مخزن اصلی دستگاه شده و به طعم های مختلف تبدیل می شوند تا برای هر ذائقه ای مناسب باشند. برای طعم زدن یا به تعبیری دیگر برای طعم دار کردن محصولات مختلف می توان از آب نمک، زعفران، گلپر و سایر طعم دهنده های دیگر از جمله لیمو، سرکه و… با مخزن استنلس استیل برای چیپس سیب زمینی و انواع آجیل و خشکبار، میوه خشک، اسنک و پاپ کورن و… مورد استفاده قرار می گیرند تا هر یک از این محصولات مختلف را در طعم های متفاوتی تولید کرده و آن ها را به مشتریان با ذائقه های متفاوت برسانند.

عملکرد دستگاه طعم پاش برای طعم زنی چیپس و سایر محصولات دیگر

عملکرد دستگاه طعم پاش برای طعم زنی چیپس و سایر محصولات دیگر

عملکرد دستگاه طعم پاش و موارد استفاده از آن

حال که با طعم زدن های محصولات مختلف آشنا شدید؛ بهتر است به عملکرد دستگاه طعم پاش هم اشاره شود و در خصوص موارد استفاده از این دستگاه نیز به طور اجمالی بحث شود. عملکرد دستگاه طعم پاش به منظور طعم زنی چیپس، آجیل و خشکبار و… بدین ترتیب است که این محصولات پس از تفت و بو داده شدن توسط نواری به داخل دستگاه طعم زن هدایت می شوند و در داخل دستگاه به صورت چرخشی، آنقدر می چرخند تا طعم مورد نظر روی آن ها پاشیده شود. با توجه به حالت دورانی یا چرخشی استوانه دستگاه، طعم مورد نظر به تمامی بخش های مختلف محصول مورد نظر می چسبد و سپس محصول مورد نظر به جهت خشک شدن به دستگاه رطوبت گیر وارد می شود تا رطوبت آن گرفته شود. بدین ترتیب در کمترین زمان ممکن با سرعت و کیفیت بالایی هر یک از محصولات طعم دار می شوند. موارد استفاده و کاربرد دستگاه طعم پاش برای طعم دار شدن محصولات مختلف و متنوعی از جمله: چیپس سیب زمینی، آجیل و خشکبار، میوه خشک، اسنک و پاپکورن و… می باشد. به جهت همین تنوع محصولات و طعم دار کردن هر یک از آن هاست که استفاده و خرید دستگاه طعم پاش امروزه باب شده است تا شما بتوانید با خرید این دستگاه انواع و اقسام طعم های مختلف را با سرعت بالایی روی محصولات مختلف بپاشید.

چالش های پیش روی دستگاه های طعم پاش

روال کار دستگاه طعم پاش بدین صورت می باشد که ممکن است باقی مانده طعم و محصولات مختلف درون دستگاه گیر کند و حتی باعث فساد و محل تجمع میکروب ها شود که برای این منظور امروزه شرکت های مختلفی به جهت جلوگیری از این معضل، درون دستگاه را به صورت خمکاری شده طراحی می کنند تا هیچ گونه رسوبی در آن ها باقی نماند.

خرید دستگاه طعم پاش

خرید دستگاه طعم پاش

خرید دستگاه طعم پاش از مراکز فروش معتبر

در صورتی که تصمیم به خرید دستگاه طعم پاش گرفته اید و می خواهید با خرید این دستگاه هر یک از محصولات مختلف را با طعم های متفاوتی همراه سازید؛ بهتر است بدانید که شرکت نویان صنعت ایرانیان در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی دستگاه های زیادی از جمله دستگاه طعم پاش را تولید کرده است. قطعات این ماشین آلات از بهترین و با کیفیت ترین قطعات ساخت ایرانی انتخاب می شوند و در صورت درخواست مشتری قطعات می توانند از برند خاص خریداری و مونتاژ گردند. بعلاوه تمام قسمت های دستگاه ها که با محصول در گیر هستند تمام استیل هستند. کاربری آسانی داشته و نقشه مکانیکی و تابلو برق دستگاه طبق کدگزاری در داخل دستگاه موجود میباشد. شما می توانید با انتخابی درست بهترین دستگاه طعم پاش را برای خود خریداری نموده و از وجود آن با توجه به مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن نهایت بهره را ببرید. طعم دار کردن هر یک از محصولات یاد شده تنها در عرض چند دقیقه حتی چند ثانیه صورت می گیرد؛ بنابراین با خرید دستگاه طعم پاش می توان به تسریع در روند طعم دار کردن محصولات مختلف مبادرت ورزید.

امتیاز post

درباره نویسنده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *